logo connor sport 07 | PRECOL

Connor sport

Certifikované odpružené dřevěné halové povrchy z vysoce odolného amerického javoru, používané pro sportovní akce nejvyšší světové úrovně.

logo connor sport 07 | PRECOL

Connor sport

Certifikované odpružené dřevěné halové povrchy z vysoce odolného amerického javoru, používané pro sportovní akce nejvyšší světové úrovně.

Nabízí nejvyšší stabilitu podlahy
Maximální pružnost a tlumení pádu
Vysoká
výkonnost
Garantuje plnění předpisů a norem

Ucelená řada dřevěných halových povrchů
nejvyšší kvality

Americká firma CONNOR SPORT FLOORING je dlouhodobě určující společností ve vývoji a výrobě halových sportovních povrchů na bázi tvrdého dřeva. Je jedním z prvních členů asociace MFMA (asociace výrobců podlah z javorového dřeva), který garantuje plnění přísných předpisů a norem pro tyto výrobky. Plní ekologické směrnice, pro podkladní vrstvy zpracovává recyklované odpadní materiály (NIKE GRIND), vlastní certifikát ISO apod.

Ale především vyrábí a stále zdokonaluje kompletní systém sportovních povrchů v souladu s rostoucími požadavky sportovců, trenérů, fyzioterapeutů apod.

MFMA | PRECOL
Asian Fustsal Confederation | PRECOL
US Green Build Logo Black | PRECOL
Badminton World Federation | PRECOL
International Handball Federation | PRECOL
WSF Certified Logo | PRECOL

Úzce spolupracuje s basketbalovou federací FIBA a aktivně se účastní většiny jejich projektů. Povrchy Connor se používají na vrcholných sportovních soutěžích (Olympijské hry, série Final Four, MS apod.) a jsou certifikovány různými sportovními federacemi (např. basketbal, házená, futsal, badminton, squash aj.).

Pro povrchové vrstvy používá vysoce jakostní javorové dřevo, které je vybíráno zvláště pečlivě. Povrchy s tímto dřevem jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození, dají se mnohokrát přebrušovat a tím se prodlužuje celková životnost podlahy. Dřevěné povrchy Connor jsou určeny k použití jak pro nejvyšší profesionální sportovní úroveň ve sportovních halách, tak i pro amatérský sport, školní tělocvičny, rekreační objekty aj. Povrchy Connor vyhovují přísným požadavkům norem EN (vhodnost pro sport), tak i STEM (životnost, odolnost, ekologie).

Aktuální škála dřevěných sportovních povrchů CONNOR SPORT je dodávána ve 4 základních řadách:

Pevně kotvené dřevěné podlahy

Dřevěný podlahový povrch je pevně mechanicky připevněn k betonovému podkladu. Tento systém nabízí nejvyšší stabilitu podlahy, odolnost vůči prohýbání a kroucení, ale téměř žádnou pružnost.

PRECOL s.r.o. - logo
PRECOL s.r.o. - Dřevěný sportovní povrch Connor sport

Plovoucí odpružené dřevěné podlahy

Dřevěný podlahový systém, který není připevněn k betonovému podkladu a vytváří samostatnou „plovoucí podlahu“. Mezi podklad a dřevěný povrch se vkládají různé pružné materiály. Tento systém nabízí maximální pružnost a tlumení pádu.

Kotvené odpružené dřevěné podlahy

Kombinují výhody předchozích dvou systémů – stabilitu a tuhost kotveného systému a pružnost a tlumení plovoucího systému. CONNOR nabízí širokou škálu typů povrchu tohoto systému – nejvhodnější typ se volí podle požadovaného využití sportoviště.

PRECOL s.r.o. - Dřevěný sportovní povrch Connor sport
PRECOL s.r.o. - Dřevěný sportovní povrch Connor sport

Mobilní dřevěné podlahy

Vysoce odolný systém dřevěné podlahy, který je dodáván v modulech a opatřený odolným ocelovým zámkovým systémem, který zabezpečuje stabilitu, ale umožňuje rychlou a jednoduchou možnost montáže a následné demontáže – což se využívá především pro vytvoření prvotřídní dřevěné sportovní podlahy pro jednorázové akce či turnaje.

Fotogalerie realizací