logo sport court 04 | PRECOL

Sport Court

Víceúčelové modulové bezúdržbové mechanicky odolné polypropylenové povrchy nejvyšší kvality pro míčové, raketové, hokejové i další sporty včetně in-line bruslení.

logo sport court 04 | PRECOL

Sport Court

Víceúčelové modulové bezúdržbové mechanicky odolné polypropylenové povrchy nejvyšší kvality pro míčové, raketové, hokejové i další sporty včetně in-line bruslení.

Nejuniverzálnější sportovní povrch na trhu
Povrch pro dynamickýatraktivní sport
Certifikáty mnoha
sportovních federací
Jednoduchárychlá montáž

Univerzální modulové víceúčelové sportovní povrchy

Americké polypropylenové sportovní povrchy SPORT COURT jsou jednoznačným světovým lídrem v oboru modulových víceúčelových sportovních povrchů. První venkovní hřiště s tímto povrchem bylo instalováno v USA v roce 1974 a od té doby bylo na celém světě zrealizováno již více jak 150.000 sportovišť ve více jak 180 státech všech kontinentů.

Výrobce disponuje vlastním vývojovým centrem a spolupracuje s různými sportovními federacemi. Na základě stále náročnějších požadavků ze strany jednotlivých federací, trenérů, sportovců – ale i architektů a stavitelů, se snaží své produkty stále zdokonalovat, do čehož investuje velké finanční prostředky.

Modulové povrchy

Jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození i UV záření.

Celoroční využití

Možnost zimního zaledování venkovního povrchu.

Ověřená životnost

Více jak 30 let, následně 100% recyklovatelné.

O tom, že se jedná o povrchy té nejvyšší hodnoty, svědčí nejen množství úspěšných instalací, ale také množství schválení a certifikátů od různých sportovních federací a množství jmenování povrchů SPORT COURT oficiálním povrchem různých světových či kontinentálních šampionátů v různých sportovních odvětvích.

Povrchy splňují požadavky norem EN pro venkovní i vnitřní sportovní povrchy. O jejich kvalitě svědčí i to, že i po 25-30 letech užívání jsou stále v dobré kondicineměnnými herními parametry.

Povrchy SPORT COURT jsou vyvíjeny především pro sportovce, jejich bezpečnost, pohodlí, ochranu zdravíherní komfort. Výjimečná technologie SPORT COURT zároveň sportovcům pomáhá zvyšovat výkonnost, snižovat únavu a tím i prodlužovat herní čas.

Ať se jedná o interiérové nebo exteriérové povrchy SPORT COURT – vždy jsou vysoce odolné, maximálně univerzální, víceúčelové, bezúdržbové, ekonomicky zajímavé (vzhledem k životnosti), výkonné a bezpečné pro sportovce.

Povrchy zajišťují ideální podmínky pro širokou škálu sportů a díky tomu jsou absolutně nejuniverzálnějšími sportovními povrchy na aktuálním světovém trhu.

Využití sportovních povrchů SPORT COURT:

Povrch POWER GAME PLUS

Venkovní univerzální povrch

POWER GAME PLUS – modulový povrch s příčným dvouúrovňovým mřížkovým rastrovánímrobustním zámkovým systémem je bezesporu nejkvalitnějším venkovním sportovním povrchem pro univerzální multifunkční využití (míčové hry, raketové sporty, hokejové sporty, in-line bruslení aj.).

Spodní systém mnoha „jehliček“ zajišťuje výborné odpružení jak ve vertikálním, tak i horizontálním směru, bezpečnost a herní komfort. Instaluje se na pevné vodopropustné nebo vodonepropustné podloží (asfalt, beton, zámková dlažba apod.).

Vrchní mřížkový design

Spodní „jehličkový“ rastr

Formát modulu

305 × 305 × 19 mm

Díky vysoké drenážní schopnosti rychle odvádí vodu, nevytváří se kaluže a povrch rychle vysychá. Povrch je bezúdržbový s vysokou odolností proti mechanickému opotřebení i UV záření. Je používán ve sportovních centrech na celém světě, ale je také ideálním řešením pro školní, rekreační či privátní hřiště.

Povrch je vhodný pro nově budovaná hřiště, ale snadno překryje staré poničené plochy a vytvoří bezpečné sportoviště s perfektním vzhledem. Nezávisle na herní zdatnosti a věku, poskytuje POWER GAME PLUS celoroční sportovní vyžití a zábavu všem za přijatelných nákladů.

I když je povrch charakterizován jako venkovní, je možno jej bezproblémově využít i pro interiérové aplikace. Škála 10 barevných odstínů umožňuje vytvoření „originální“ barevné kombinace podle přání zákazníka. Lajnování se provádí nátěrem speciálními polyuretanovými barvami (primer + barva).

Prohlédněte si vzorník barev.

Povrchy DEFENSE a RESPONSE

Vnitřní univerzální povrchy

Tyto vnitřní povrchy byly vyvinuty jako ekonomicky výhodná náhrada klasických dřevěných sportovních povrchů, které jsou velmi náročné na údržbu a nemají tak vysokou mechanickou odolnost.

Halové polypropylenové povrchy SPORT COURT mají podobné herní vlastnosti jako dřevěné podlahy, ale mají podstatně vyšší mechanickou odolnost (díky tomu i životnost), nevyžadují žádnou provozní údržbu (jako např. lakování dřevěných podlah) a snadno se čistí.

Vrchní nášlapný design

Spodní „plástvový“ rastr

Povrchy DEFENSERESPONSE se v zásadě liší jen velikostí kazetového modulu

Povrchová struktura má ideální koeficient tření pro dynamický pohyb a perfektní manévrovatelnost a zároveň dostatečnou skluznost v případě pádu, aby nedošlo ke zranění sportovce. Mezi pevný podklad a vlastní povrch se vkládá tlumicí gumová podložka, která zvyšuje celkovou pružnost sportovního povrchuredukuje tím vliv nárazů na klouby a pohybový aparát sportovců, čímž částečně snižuje i jejich únavu.

Polypropylenový povrch je inertní vůči plísním, houbám, vlhkostiumožňuje odvětrávání podkladu – takže je použitelný i do problematických míst. Používá se jak pro nově budované objekty, tak i při rekonstrukcích stávajících podlah – umožňuje i ekonomicky výhodné překrytí původního povrchu.

Ověřená kvalita

Certifikáty různých sportovních federací, dlouhodobě ověřená záruka 15 let.

Univerzální povrch

Povrchy s nejuniverzálnějším využitím (míčové, raketové, hokejové i další sporty).

Vhodnou kombinací barev interiérového povrchu SPORT COURT můžete docílit sportoviště s vysoce líbivou a hodnotnou estetickou úrovní. Stejně jako u venkovního povrchu se lajnování provádí nátěrem speciálními polyuretanovými barvami (primer + barva)

Prohlédněte si vzorník barev

Využití halových povrchů DEFENSE a RESPONSE: